TDP Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin AKGÜN, Mustafa SARIGÜL 'ün A Kadrosuna Yeniden Seçildi.

TDP Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin AKGÜN, Mustafa SARIGÜL 'ün A Kadrosuna Yeniden Seçildi.

HABER TARİHİ: 23 Ekim 2021
763044 Kişi okudu

AKGÜN 'DEN SARIGÜL’E TEŞEKKÜR

Türkiye Değişim Partisi, Kurucu Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin AKGÜN kurultayın tamamlanmasının ardından yeniden Parti Meclisi üyesi seçildi.

kurultayın tamamlanmasının ardından yaptığı açıklamada, “Türkiye Değişim Partimizin 1. Olağan Büyük Kongremiz; ülkemize ve milletimize hayırlar getirsin. kurultayımızda yeniden Genel Başkan seçilen Liderimiz Sayın Mustafa Sarıgül'ü yürekten kutluyorum. Şahsımı bu göreve layık gören, Genel Başkanımız Sayın Mustafa Sarıgül'e ve Delegelerimize şükranlarımı arz ediyorum.” dedi.

DEĞİŞİM BAŞLADI, ”

AKGÜN’ün mesajı şöyle:

“Teslim aldığımız bu emaneti, bu onurlu görevi Aziz milletimize hizmet yolunda layıkıyla yerine getirmeyi Rabbim nasip etsin. Kutlu davamızda bizlere tevdi edilen tüm görevleri; Türkiye Değişim Parti’nin bir neferi olarak cumhuriyetimizin 2023 hedeflerine ulaşması doğrultusunda gece gündüz demeden, durmadan dinlenmeden yerine getirme gayretindeyiz.

Bizler, Türkiye için güven ve istikrar hedefi ile dava yürüyüşümüzde daima Genel Başkanımızla beraberiz. Kongremiz’de Parti meclisine Merkez Disiplin kurulu üyeliklerine seçilen değerli dava arkadaşlarımızı kutluyor, görevlerinde başarılar diliyorum. İlk günkü aşkla davamızın yolunda devam.” dedi.© Copyright 2023 Türkiye Değişim Partisi - Hüseyin AKGÜN - TDP